Yeni profil mesajları

Yaşar bey. İki defa istememe rağmen, hastanelerle ilgili doküman göndermediniz. Dikkatimi çeken taraf şu oldu, size yazan herkese dönüşümünüz var. Ancak bana herhangi bir bildirimde bulunmadınız. Tabii ki böyle bir zorunluluğunuz yok. Size tekrardan mail adresimi yazıyorum. Gönderirseniz memnun olurum. oktayaltunkaya@hotmail.com
Yaşar Bey , İiyi günler, hastanelerle ile ilgili bilgilerinizi ve dokümanlarınızı benim lede paylaşmanız mümkün mü? Nelere dikkat etmeliyim. Personel eğitimini nasıl yapmalıyım? Çok teşekkür ederim. oktayaltunkaya@hotmail.com
Yaşar Can bey . Hastaneler için; ADR farkındalık eğitimi ve gerekli diğer dokümanları bana da gönderebilirmisiniz ? Mail adresim: oktayaltunkaya@hotmail.com. Şimdiden Teşekkürler.
Adınız Soyadınız diye soruyorsunuz. Onur Özen yazıyorum. Kullanıcı adı var diyorsunuz. Ben de bundan sonra Mahmuzlu Gergedanım!!
Merhaba Irmak Hanım hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Merhaba Gizem Hanım hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Merhaba Ercan Bey hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Merhaba Gökhan Bey hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Merhabalar hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Merhaba Süleyman Bey hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Merhaba Hakan Bey hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Merhaba Yusuf Bey hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
Yaşar bey rica etsem eğer varsa tekstil firmaları ile ilgili dokümantasyon konusunda yardımcı olur musunuz? şimdiden çok teşekkür ederim. serife.dgn@hotmail.com
FATMA HANIM MERHABA , (MAZOT VE YAĞ DEPOLAMA İLE İLGİLİ) HAZIRLANMASI GEREKEN EVRAKLARDAN GÖNDERİR MİSİNİZ kazim.akcam@hotmail.com
Üst