Gizem Sunar
Tepkime puanı
53

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Merhaba Gizem Hanım hastanede TMGD yapmaya başladım. Tespit ve tavsiye raporu nasıl hazırlanır bu konuda bilgi verebilir misin?
  Gizem Hanım merhaba.'' 3082 ÇEVREYE ZARARLI MADDE, SIVI, B.B.B.
  3077 ÇEVREYE ZARARLI MADDE, KATI, B.B.B. şahsen doğru ya da yanlış ben geçen yıl beyanlarımı bu şekilde yapmıştım. Bu sene de aynısını düşünüyordum.'' diye yazmışsınız. Benim de bu ikisi için rapor oluşturmam gerek. Açıkçası ilk defa yapacağım için pek bir bilgim yok yardımcı olur musunuz?
  Merhaba Gizem Hanım,
  Forum üzerinden takip ediyorum sizi ,benim özel hastane ile 2016 yılında TMGD anlaşmam başladı,Fakat en son ana kadar bekliyorum 2016 yılı için faaliyet raporu bildirmek için bir yandan hazırlayacağım ama hala kafam karışık neyi bildiricem neyibildirmicem konusu net değil. Siz nasıl hazırladınız sadece tıbbi atık mı, diğer kimyasalları bildircekmiyiz nasıl olucak bir yol gösteririmisiniz
  Gizem Hanım iyi günler ben Muğla'da yaşıyorum ve TMGD'yim. Birkaç hastane ile bu konuda görüşme aşamasındayım fakat hastaneler ile ilgili detaylı bilgim yok. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz.
  Gizem Sunar
  Gizem Sunar
  Merhaba, açıkçası benim de detaylı bilgim yok ancak öğrenmeye çalışıyorum. Öğrendiklerimizi de bu forum üzerinden paylaşmaya çalışıyoruz. Takipte kalın ve siz de bir şeyler öğrenirseniz paylaşın lütfen. Konu çok yeni ve malesef oturmuş bir sistem yok henüz.
  Nil ERKMEN
  Nil ERKMEN
  Merhaba, öncelikle hastaneler TMFB almak zorunda olduklarını ve TMGD bulundurmak zorunda olduklarını bilmiyorlar. Bu konuda bilgilendirmeliler.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst