A

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Merhabalar,
  TMFB yenileme sürecinde istenen belgeleri bilen var mı acaba ? Bir de ne kadar öncesine başvuru yapmamız gerekiyor ?
  S
  seçkin hayrat
  başvuru tarihinden önce 10 gün ideal bence. önce başvurmaya gerek yok çünkü başvuru tarihinden sonraki gün geçerli oluyor. belgeler için bakanlıkta bu yıl detaylı evraklar isteniyor.
  Ayşe Hanım merhaba,

  2015 yılında TMGD sınavını geçerek belge almaya hak kazandım. İşim sebebiyle TMGD olarak görev yamadım henüz. Ancak şu anda iş değişikliği sebebiyle patlayıcı madde kullanan bir firmada TMGD olarak istihdam edileceğim.

  Sizin çalışma şekliniz, uygulamalarınız konusunda az da olsa yol gösterecek bilgi paylaşabilir misiniz?
  A
  ayşe fıçıcı
  Ahmet bey merhaba,

  Şöyle ki bende ekim ayında çalıştığım firmanın tmgd nı aldım ama bende oturmuş bir düzen vardı eksiklikler olsa da bende şuan o düzen üzerinden gidiyorum. Sormak istediğiniz birşey olursa siz bana sorun bende elimden geldiğince size yardımcı olayım.
  iyi günler.Ben de 4 tane petrol istasyonuna bakıyorum ve sistemde 4 istasyon için kaza raporu/ faaliyet raporu görünüyor.Ama nasıl gireceğimi bilmiyorum.Ve ne kadar zaman alır onuda bilmiyorum.Siz sistem girişi yaptınız mı acaba? teşekkürler.
  A
  ayşe fıçıcı
  Merhaba,
  Bende daha faaliyet raporumu sisteme yüklemedim ve bu sene ilk defa yükleyeceğim. Bir arkadaşım yardımcı olacak yüklediğim zaman size de yol gösterebilirim.
  sinan beyhan
  sinan beyhan
  çok teşekkür ederim.Grup bilgi paylaşımı açısından çok kısır.Ben daha ocak ayında başladım bireysel tmgd olarak.Ama daha ne yapacağımı bile bilmiyorum açıkçası.Sürekli bakanlığın sitesini ve forumları takip ediyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim :)
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst