1. Sayın üyelerimiz,
    2015 Haziran ayında TMGD ile ilgili kanun yürürlüğe girmesiyle ülkemizde TMGD olmak önem kazanmaya başlamıştır. Yeni bir meslek olan TMGD için internet ortamında yeterli bilgi bulunmamaktadır. TÜİSAG TMGD forumumuz, TMGD olacak arkadaşlarımıza bu bilgi kaynağını oluşturarak yardımcı olmayı görev bildiği için kurulmuştur.

Sizlerin desteği ile Türkiye'nin en büyük TMGD forumu olan TÜİSAG TMGD 'nin daha hızlı büyüyerek sizlere daha fazla yardımcı olabilmesi için ISGFRM forumda olduğu gibi bir çalışma birimi kurmaya karar verdik. Çalışma birimine katılarak forumumuzda mesajları denetleyecek, forumumuzun konu içeriğini arttıracak, güncel duyuru ve haberleri takip edecek ve sınava hazırlanan üyelerimize yardımcı olacak gönüllü çalışma arkadaşları aramaktayız.

TMGD Çalışma grubumuza katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak bize mesaj atınız.

Saygılarımızla,
    TÜİSAG TMGD Yönetimi
    Duyuruyu Kapat

Yapmayın Artık, Yapmayın

Konu, 'TMGD Genel Tartışma Alanı' kısmında Arda Ömer tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Çağatay Carter

Çağatay Carter Yeni Üye

Arkadaşlar bence bir kişinin 5 firmaya bakabilmesi şartı değiştirilmeli. En çok 2 firma olarak yapılırsa danışmanlık şirketi kurup iş bulamayan arkadaşların belgeleriyle 300tl fiyat veren çakallar bile piyasayı düşüremez. Hem de yapılan işe daha çok özen gösterilir ve belgesi olanların açıkta kalma ihtimali daha az olur. Ben de başka iş yaptığım şirkette TMGD işini de üstlenmeye başladım ama patron dışarıdan bu hizmeti alırken verdiği paranın 3 te 1'ini vericek. İçten içe köpürsem bile eminimki bu ücretin bile altına yapacak firmalar olacaktır. Kısacası arz ne kadar fazla ise alınan ücretlerde ters orantılı düşüyor.

2. SENIN BAHSETTIGIN O CARESİZ İNSANLARDAN BİRİDE BENIM MAALESEF

3. okan bingöl

okan bingöl Yeni Üye

ÜSTAT SEN ÇALIŞANSIN GALİBA BU İŞİ ÜSTÜNE PARA ALMADAN YAPMA E DEVLET ÜZERİNDEN ANLAŞMANI YAPMA DERİM.
    ÇÜNKÜ HERKES EVİNDE KEYF YAPARKEN SEN EVDE BUNUN DERSİNE ÇALIŞTIN.

miray akgül bunu beğendi.
  4. haklısın

5. HAKLISIN KARDEŞ BU PATRON MİLLETİ HİÇ BİR ŞEYİ HAK ETMİYOR
    KURS MASRAFIMI KARŞILADILAR BENDE BUNLARIN DANIŞMANLIĞINI YAPACAKTIM AYRICA BANA 3 TANE TANIDIK İŞLETME AYARLAYACAKLARDI AYARLAMADILAR BENDE BU AY SON DEDIM YA DANISMANLIKİÇİN EKSTRA ÜRET VERECEKLER YADA BU İŞTEN AYRILACAĞIM

6. MEHMET GÜLTEKİN

MEHMET GÜLTEKİN Yeni Üye

Eger suan calistiginiz is yerinden ayrilip baska bir yerde calismak gibi bir planiniz varsa bu sertifika size avantaj saglayacaktir benim size tavsiyem isverenler calisanlarinin is disinda disardada is yapmasina izin vermezler ama sizin daha anlasma yapabileceginiz 4 firma var isverene madem bana zam yapmadin bende firma bulursan bu iside yapacagim diyebilirsiniz.

7. canan yiğit

canan yiğit Yeni Üye

Çok güzel özetlemişsiniz. Emeğinize Sağlık, Aynen katılıyorum.

tarkan tunay kısakol bunu beğendi.
  8. görünen o ki piyasanın fazla TMGD talebi yok... ne iş ilanlarında ne de etrafta , TMGD arayan firma yok... ?? TMGD bir ceviz ağacıdır Gülhane Parkı'nda , ne sen bunun farkındasın ne de işveren farkında... :)

tarkan tunay kısakol bunu beğendi.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica