Tmgd Özet - Görsel Tablo

Özlem TMGD

TMGD Çalışma Ekibi Koordinatörü
Yönetici
Değerli arkadaşlar;

TMGD ile ilgili genel bir özet ektedir.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ÖNEMLE DUYURULUR:

Lütfen daha önce bu dökümanı indiren arkadaşlar tekrar indirsin. Sınırlı miktarla ilgili geçmişten kalma bir bilgi mevcuttu, düzeltildi ve güncelleme yapıldı.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İyi çalışmalar dileklerimle.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yarenim

TMGD Çalışma Ekibi
Yönetici
9.2.5 referansında "hız sınırlandırma cihazı(takograf) için bilgi var. Azami ağırlık 3,5 tonu aşan sabit kasalı araçlar ve yarı römork çekicileri hız sınırlandırma cihazı takmak zorunda ve aracın saatteki hızı 90 km aşmayacak şekilde olmalıdır." der. Kitapta olmayanın dışında bir şey çıkacağını sanmıyorum sınavda. Ancak pratik hayatta işimize yara bilgiler paylaşmış Nuray Aygün, teşekkürler.

Yahya Umdu

Yeni Üye
Değerli arkadaşlar;

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ÖNEMLE DUYURULUR:

Lütfen daha önce bu dökümanı indiren arkadaşlar tekrar indirsin. Sınırlı miktarla ilgili geçmişten kalma bir bilgi mevcuttu, düzeltildi ve güncelleme yapıldı.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Elinize sağlık.

ÖZLEM ÖZEL

Yeni Üye
ne yazık ki siteye 3 ekim sınavı sonrası Üye oldum ve siteyi bugün keşfettim.
Harika bilgiler yayınlamışsınız Özlem Hn.emeklerinize sağlık,

Değerli arkadaşlar;

ÖNEMLE DUYURULUR:

Özlem TMGD

TMGD Çalışma Ekibi Koordinatörü
Yönetici
Muharrem Bey, teşekkürler ilgili detayı farkettiğiniz için. Uzun bir süredir foruma giremiyorum, ancak idari para cezaları kısmını elbette daha önce revize etmek icap ederdi. Sadece sınava ilişkin detaylara odaklandığım için, 2015 yılı İdari Para Cezaları Genelgesini uygulamamış olmalıyım. İlgilenen tüm arkadaşlar için 31 Aralık 2015' e kadar geçerli olan idari yaptırımları ekte paylaşıyorum. Bilahare daha önce yapmış olduğum paylaşımda ise 2016'ya ait düzenlemelerle birlikte değişiklik yapılacaktır.

İyi çalışmalar dileklerimle...

Ekli dosyalar