Sertifikasını Alabilmek İçin Neler Gereklidir?

Gülçin Kara

Yeni Üye
Herkesin çalışma stili farklıdır. Ben de sınavı geçen biri olarak önerebileceğim. Sınava yakın bir zaman da kitapdan işaretleme yapılmasıdır. Sınavdan çok önce yapılan işaretlemelerde sınav esnasında unutuluyor.
Forumdaki sorular, eğitim kurumunuzun gönderdiği sorulara ağırlık verilmesi de bana en büyük katkıyı sağladı. Kitabı okumak farklı soru üzerinden kitabın neresinden nereye gidileceği farklı.

EMRE DÜNDAR

Yeni Üye
19 Ekimde belgelerimi gönderdim.2 Kasım oldu halen sistemde sertifika geçersiz yangın belgesi eksik yazmaktadır.Telefon ile de bakanlıktan ilgili bir kişiyi bulamadım.

19 Ekimde belgelerimi gönderdim.2 Kasım oldu halen sistemde sertifika geçersiz yangın belgesi eksik yazmaktadır.Telefon ile de bakanlıktan ilgili bir kişiyi bulamadım.
Yoğunluktan dolayı olabilir,endişe etmenize gerek yok ben Nisan ayında yapılan sınavda sertifika almaya hak kazanmıştım sizin gibi, yaklaşık 3 hafta sonra e devletten baktığımda geçerli konuma geldi ve sertifkam dilekçede yazdığım adrese bakanlık tarafından adrese kargolandı.

arkadaşlar dünden beri sertifika bedelini yatırmaya çalışıyorum, fakat birtürlü olmuyor. Konu ile ilgili sıkıntı yaşayan var mı ?
Dün bazı bankalara ve Ulaştırma Bakanlığı'nın kendisine siber saldırı haberleri vardı belki o yüzden sistemlerde sorun olabilir,yoksa TC'nizi verdiğiniz zaman banka görevlisi tarafından ilgili alana yazıldığı takdirde isminiz çıkıp sertifika bedelini yatırabilirsiniz.