Dokümantasyon Örnek | Sayfa 7 | TÜİSAG TMGD Forum

Dokümantasyon Örnek

Konu, 'TMGD ile İlgili Sizden Gelen Soru ve Cevaplar' kısmında Gökhan Sönmez tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Can Altınbulak

Can Altınbulak Yeni Üye

HAKAN KABAT bunu beğendi.
  2. Melike Yilmaz

Melike Yilmaz Yeni Üye

Merhaba Gökhan Bey personel eğitimi hakkındaki bilgilerinizi benimle de paylaşabilir misiniz TEŞEKKÜRLER

Last edited by a moderator: 5 Şubat 2018
  3. ceyda ceyda

ceyda ceyda Yeni Üye

bir istasyonda başladığımızda neler gerekli nerden başlamalıyız?
    yardımcı olur musunuz arkadaşlar lütfen :(
    şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    bana da mail atabilir misiniz?

Last edited by a moderator: 8 Şubat 2018
    HAKAN KABAT bunu beğendi.
  4. hakan atok

hakan atok Yeni Üye

GÜVENLİK PLANI HAZIRLAYACAKSINIZ,İŞ TANIMINI HAZIRLAYACAKSINIZ,YAZILI TALİMATI HAZIRLAYACAKSINIZ,İSTASYON ARAÇ KONTROL FORMU DÜZENLEYECEKSİNİZ,TAŞIMA BELGESİ HAZIRLAYACAKSINIZ,EĞİTİM DÖKÜMANI HAZIRLAYIP,EĞİTİM VERİP FORM DÜZENLEYECEKSİNİZ.BUNLARIN HEPSİNİ DOSYALAYIP İSTASYONA BIRAKACAKSINIZ.

Murat KAÇAR ve ceyda ceyda bunu beğendi.
  5. PELİN PEKTAŞ

PELİN PEKTAŞ Yeni Üye

merhaba evrak paylaşımları nerede acaba

6. çiğdem gür

çiğdem gür Yeni Üye

Hakan bey,
    güvenlik planı hazırladınız mı? örnek bulamıyorum.

7. Gizem Sunar

Gizem Sunar TMGD Çalışma Ekibi Tüisag TMGD

Arkadaşlar Merhaba,

Forum kuralları gereği e-mail, telefon gibi kişisel bilgilerin paylaşılması yasak. Şöyle izah edeyim; bu forum bilgi paylaşımı için var. Siz e-mailinize bir döküman istediğinizde bu döküman forumda paylaşıma açılmamış oluyor. Kişiselleşiyor ve bir süre sonra alışkanlık haline geliyor.

Eğer döküman paylaşmak isteyen arkadaşlar varsa aranızda, siteye de yükleyebilir, online araçları kullanarak ilgili linki burada da paylaşabilir.

Lütfen artık, mail içerikli mesaj yazmaya, özelden dosya istemeye son verelim.

Teşekkürler

Last edited: 8 Şubat 2018
    Seda SAKA ve Zeynep TOP bunu beğendi.
  8. hakan atok

hakan atok Yeni Üye

Evet hazırladım ancak daha tam olarak gözden geçiremediğim için şuan burda yayınlayamıyorum.hazır olunca sizede yardımcı olurum.

9. ceyda ceyda

ceyda ceyda Yeni Üye

teşekkür ediyorum hakan bey

10. FURKAN POYRAZ

FURKAN POYRAZ Yeni Üye

Arkadaşlar iyi günler sahaya yeni girmiş bir TMGD uzmanı olarak aranzıda tecrübeli kişilerden akaryakıt istasyonları için hangi dökümanlar gerekli ve elinizde örnek alabileceğim dökümanlar var mıdır

11. FURKAN POYRAZ

FURKAN POYRAZ Yeni Üye

Arkadaşlar iyi günler benzin istasyonları için alıcı boşaltan yükleyici vs gibi talimatlar elinde olan var mı bir de benzin istasyonu içişn neler hazırlayabilirim patlamadan korunma dökümanı ve eğitim tutanağı var mıdır

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. yükleyici mail

Yandex.Metrica