1. Sayın üyelerimiz,
    2015 Haziran ayında TMGD ile ilgili kanun yürürlüğe girmesiyle ülkemizde TMGD olmak önem kazanmaya başlamıştır. Yeni bir meslek olan TMGD için internet ortamında yeterli bilgi bulunmamaktadır. TÜİSAG TMGD forumumuz, TMGD olacak arkadaşlarımıza bu bilgi kaynağını oluşturarak yardımcı olmayı görev bildiği için kurulmuştur.

Sizlerin desteği ile Türkiye'nin en büyük TMGD forumu olan TÜİSAG TMGD 'nin daha hızlı büyüyerek sizlere daha fazla yardımcı olabilmesi için ISGFRM forumda olduğu gibi bir çalışma birimi kurmaya karar verdik. Çalışma birimine katılarak forumumuzda mesajları denetleyecek, forumumuzun konu içeriğini arttıracak, güncel duyuru ve haberleri takip edecek ve sınava hazırlanan üyelerimize yardımcı olacak gönüllü çalışma arkadaşları aramaktayız.

TMGD Çalışma grubumuza katılmak istiyorsanız buraya tıklayarak bize mesaj atınız.

Saygılarımızla,
    TÜİSAG TMGD Yönetimi
    Duyuruyu Kapat

Dokümantasyon Örnek

Konu, 'TMGD ile İlgili Sizden Gelen Soru ve Cevaplar' kısmında Gökhan Sönmez tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Sema Eğilmez

Sema Eğilmez Yeni Üye

Arkadaşlar Güvenlik planı ile ilgili bir döküman yok mu sitede ben mi bulamıyorum acaba ?
    Ayrıca tam zamanlı farklı pozisyonda çalışıp TMGD hizmeti vermek isteyen arkadaslara cevaben , bu işi yapabilmek için bir şirket kurmaya gerek yok TMGD hizmeti verdiğiniz firma size gider pusulası ile ödeme yapar ve sizin adınıza vergiyi öder.

Korhan Solmaz bunu beğendi.
  2. Ddilaver Keskin

Ddilaver Keskin Yeni Üye

BANA DA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

3. SERHAT GÜNDOĞAN

SERHAT GÜNDOĞAN Yeni Üye

yıldız doğan banada yardımcı olur musunuz bir örneğini ala bilirmiyiz?

4. Deniz Batuhan

Deniz Batuhan Yeni Üye

şeyda hanım, bende güvenlik planı dokümanı hazırlamak konusunda sorun yaşıyorum. acaba bana da yardımcı olabilir misiniz?

5. MEHMET ERDEM

MEHMET ERDEM Yeni Üye

UN 1263 BOYA VE BOYA İLE İLGİLİ MALZEME(VERNİK VE İNCELTİCİ ÇEŞİDİ)
    SINIFI 3 F1
    PG 1
    TÜNEL D/E
    SİZİN O AMBALAJ DAHA ÖNCE BOYA İÇİN KULLANILMIŞ BENCE ZİRA ADBLUE TEHLİKELİ MADDE SINIFINA GİRMEZ ...SEVGİLER

6. Deniz Batuhan

Deniz Batuhan Yeni Üye

Arkadaşlar güvenlik planını hazırlamak ile ilgili kafam çok karışıktı. bir hocamla paylaştım bu durumu. güvenlik planı kurumdan kuruma değişir, güvenlik planını hazırlarken ürünün ne için kullanıldığını çok iyi bilmek gerekir. bu süreçte özellikle isg uzm tarafından hazırlanan acil durum eylem planı bize rehberlik etmiş olacakmış.

aldığım bu bilgiler belki sizlerinde işine yarar diye düşünerek paylaşıyorum. kolay gelsin.

7. mehmet balandiz

mehmet balandiz Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,Özel bir diyaliz merkezinin yıllık faaliyet raporunu oluşturmam gerek.elinde rapor örneği olan varsa bu konuda yardımıcı olursa çok memnun olurum.

Teoman Çolakoğlu bunu beğendi.
  8. yıldız doğan

yıldız doğan Yeni Üye

TMFB hangi alanlar için alınmış. (Alıcı, boşaltan vs.) e devlet üzerinden yıl içerisinde satınalınan miktarları girilir alıcı için.

Teoman Çolakoğlu bunu beğendi.
  9. ADR yönetim sistemi isimli kitapta güvenlik planı ana hatlarıyla mevcut.(Gittigidiyor' da) Bilgilerin yetersiz gelmesi halinde 40 sayfalık Güvenlik Planı (Mail olarak PDF formatında) ek olarak gönderilecektir.
    Not: Kitabı daha önce alanlar/alacaklar mail adreslerini özelden gönderirlerse ek Güvenlik Planı taslağı kendilerine iletilecektir.

Last edited: 21 Şubat 2017
    Seda SAKA ve Işıl Çanga bunu beğendi.
  10. Deniz Batuhan

Deniz Batuhan Yeni Üye

teoman bey teşekkür ederim. bende seçkin kitap evinden, karayolu ile tehlikeli madde taşımacılığı ve nakliye acil durum yönetimi adında bir kitap aldım. detaylı bir şekilde anlatılıyor tavsiye ederim..
    sizin tavsiye ettiğiniz kitabı da edineceğim.

Ramazan Tunç bunu beğendi.
  11. erkan123

erkan123 Yeni Üye

Teoman Bey'e teşekkürler.Kitabı satın aldım çok kullanışlı,gayet memnun kaldım.

12. ilkcan çelik

ilkcan çelik Yeni Üye

kitapta neler var mesela?
    Sizce hangi sebeplerden kitabı almalıyım?

13. Asım Zorkirisci

Asım Zorkirisci Yeni Üye

Şeyda hanım bendede güvenlik planı pdf'inden alabilir miyim?

14. Onur SEVİNÇ

Onur SEVİNÇ Yeni Üye

çok teşekkürler gökhan bey

15. fatih kaya

fatih kaya Yeni Üye

Kolay Gelsin TMGD ile ilgili personele verebileceğim eğitim slaytı elinde olan yardımcı olabilecek var mı acaba?

16. fahri yamaç

fahri yamaç Yeni Üye

Deniz hanım merhaba,
    pdf olarak paylaşımınızı göremedim.tekrar paylaşabilir misiniz.teşekkür ederim

17. Fikret Şan

Fikret Şan Yeni Üye

Kolay Gelsin TMGD ile ilgili personele verebileceğim eğitim slaytı elinde olan yardımcı olabilecek var mı acaba?

Last edited by a moderator: 11 Haziran 2017
  18. ONR

ONR Yeni Üye

Herkese merhaba güncel TMGD iş sözleşmesi elinde olan varmı? varsa paylaşırsanız sevinirim

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica