Adr Özeti | TÜİSAG TMGD Forum

Adr Özeti

Konu, 'TMGD Konu Özetleri ve Hap Bilgiler' kısmında Tüisag TMGD tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Tüisag TMGD

Tüisag TMGD Administrator Tüisag TMGD

Arkadaşlar,
    Özgür Barışkan beyin http://tmgd.tuisag.com/konular/merhaba.107/#post-129 konusu altında paylaşmış olduğu ADR Özet dokümanını bu kısma ekliyorum. Gerçekten çok güzel bir özet olmuş.
    Teşekkürler Özgür bey, böyle değerli çalışmaların devamını bekliyoruz.
    İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

2. Perihan KARAMAN

Perihan KARAMAN Yeni Üye

Barış Bey emeğinize sağlık paylaşımlarınız için teşekkürler 6 haziranda ki sınava hazırlıkta ve soru çözümünde çok işime yarayacak :)
    Etiketleme konusunda önerileriniz var mı?
    Teşekkürler

3. E.Ensar Genç

E.Ensar Genç Yeni Üye

bu pdf de maalesef indirilemiyor. keşke tekrar bir gözden geçirseniz.

Derya Avcı bunu beğendi.
  4. teşekkürler.. emeğinize sağlık..ellerinize sağlık...

5. Süleyman Kayahan

Süleyman Kayahan Yeni Üye

Selamun Aleykum Arkadaslar,
    Ben Suan Almanyada ikamet etmekteyim ve ADR belgem var 2019a kadar gecerlidir bu belgeyi Türkiyede taninma durumu nedir , ne yapmam gerek , nerye basvurmam gerek, yoksa Türkiyede bastan bir imtihan yapmam gerekiyor mu??

Bana bu konuda bilgi verebilirsenis sevinirim
    Saygilar
    Süleyman Kayahan

6. seyfullah civelek

seyfullah civelek Yeni Üye

türkiyede bir sınava girmene gerek yok. sertifikanı ADR'yi imzalamış tüm ülkelerde kullanabilirsin ;)

ferhat can kara bunu beğendi.
  7. Merhaba; Ben Ekim sınavına hazırlanıyorum. Sınavda Tablo A yı yazıcıdan cıktı alıp sunu dosyasına koysam , sonuçta ADR dökümanı olacak. başka bır belge değil. Sınavda kullanmamam ızın verırler mı? Sınava girmiş olan arkadaşlardan bilgi veren olur mu acaba?

8. yarenim

yarenim TMGD Çalışma Ekibi Tüisag TMGD

Gerek yok bence, zaten kitabın tamamını kullanmanız gerekecek sınavdan sonra da. Diyelim ki siz; Tablo A'yı başka bir dosyaya alıp kitabı rafa kaldırdınız, daha sonraki zamanlarda danışmanlık yaptığınız firmada ambalajlama da ya da işaretlemede bakmanız gereken bir durumla karşılaştınız ne yapacaksınız?

9.  
  10. Bunu cok iyi anlıyorum.bendeki ADR 2015 iris in kitabı.( başka bir kitap nerden bulabilirim onuda bilmiyorum acıkcası.)bu basılı kitapta Tablo A' daki UN numaralarının ilk 11 sütunu bir sayfada diger kalan 8 sütunu arka sayfada.. Bütün no lar icin aynı. Oysa kitabı bir sayfa bos birakarak bassalar bir UN nosunun butun Bilgileri arkalı önlü değil ,iki yanyana yaprakta olacak. Şimdi sunu dosyamda böyle kullandığım bir çıktı var. Bir maddenin tüm açıklamalarını tek seferde aynı anda görünce daha hızlı ve başarılı oluyorum. Baskısı bu sekilde un no bilgileri yanyana olan bir ADR 2015 kitabı bulabilirsem o cok daha iyi benim icin.. Kafanızı şişirdim. Kusura bakmayın. Ama başarı icin arayıştayım.iyi günler dilerim.

Doğan Doğaner bunu beğendi.
  11. Gülhan Cingöz

Gülhan Cingöz Yeni Üye

Paylaşımınız için teşekkürler.

12. KEVSER KAVAKLI

KEVSER KAVAKLI Yeni Üye

merhaba,ben sınava ilk defa gircem.nasıl bir çalışma önerirsiniz.sınavda kitap haricinde baska not almamıza izin veriliyormu.kitabın üzerine not alabilirmiyiz.şimdiden tesekkürler iyi günler dilerim

13. yarenim

yarenim TMGD Çalışma Ekibi Tüisag TMGD

Merhaba, sınav kitaplarına notlarınızı yapıştırırsanız olur ancak, bağımsız kağıt olmaması gerekir.

14. KEVSER KAVAKLI

KEVSER KAVAKLI Yeni Üye

tesekkür ederim
    :)

15. Doğan Doğaner

Doğan Doğaner Yeni Üye

Bende aynı durumdayım :( tmgder.org.tr adresini incelerseniz çözümü bulursunuz güzel mantıklı bir kitap hazırlamışlar..başarılar

16. Doğan Doğaner

Doğan Doğaner Yeni Üye

Teşekkürler ilaç gibi geldi emeğinize yüreğinize sağlık Özgür bey

17. Sezgin Elmas

Sezgin Elmas Yeni Üye

emeğinize sağlık

18. MİNE KESE

MİNE KESE Yeni Üye

Tablo A çıktılarınızı kitabın en arkasına cilt yaptırın kapağıda üstüne yapıştırtın tamam

Last edited: 2 Haziran 2018
  19. hasan özkan

hasan özkan Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba, ben aranıza yeni katldım. Sınava hazırlık için incelediğimde hap bilgiler cb 2015 yılından kalma. Yeni bilgileri ben görememiş olabilirim. Yardımcı olurmusunuz ? Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar..

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica