Adr Farkındalık Eğitimine Katılım Sertifikası Örneği

Aysun Sancak

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ben bir firmada bireysel TMGD hizmeti vermekteyim dolayısıyla firma personellerine eğitimleri ben veriyorum elinde eğitime katılım sertifikası örneği olan varsa paylaşabilir mi rica etsem ? Şimdiden teşekkürler..

mrb.aysun hanım bende sizin gibi bireysel olarak tmgd hizmeti vermekteyim eğitim evraklarını bulabildiniz mi?birde personele ne gibi eğitimler veriyorsunuz?
şimdiden teşekkür ederim.

Aysun Sancak

Yeni Üye
Mustafa Bey, TMGD hizmeti verdiğiniz işletmede çalışanlara vermeniz gereken eğitimlerin başında ADR farkındalık eğitimi geliyor. Bu eğitim tehlikeli maddeler hakkında kısa bir bilgilendirme eğitimi gibi olmakta, isteyen herkes katılabilmektedir. Bunun dışında görev yaptığınız yere bağlı olarak personellerin görevlerine özgü olan Göreve Özgü Eğitim de yine TMGD lerin personellere vermesi gereken bir eğitim.

Mustafa Bey, TMGD hizmeti verdiğiniz işletmede çalışanlara vermeniz gereken eğitimlerin başında ADR farkındalık eğitimi geliyor. Bu eğitim tehlikeli maddeler hakkında kısa bir bilgilendirme eğitimi gibi olmakta, isteyen herkes katılabilmektedir. Bunun dışında görev yaptığınız yere bağlı olarak personellerin görevlerine özgü olan Göreve Özgü Eğitim de yine TMGD lerin personellere vermesi gereken bir eğitim.
sağolun aysun hanım